Про виробника

Stancolac (Греція)

Станколок (Греція)

Грецька компанія з виробництва промислових фарб Stancolac (СТАНКОЛАК) з 1980 року активно діє в області лаків будівельної та лакофарбної промисловості. Останні 10 років спеціалізується на виробництві промислових фарб. Компанія володіє об'єктами у м Салоніки розташованих на земельній площі в 25000 кв.метрів з сучасним механологічним обладнанням, оснащеним і організованим відділом хімії та контролю готових продуктів. Таким чином, гарантує стабільну і високу якість продукції, забезпечує високу якість технічної підтримки високих стандартів.

Також наша компанія має великі склади і організовану мережу продажів. Отже, гарантує швидке і відмінне обслуговування клієнта. Наше первинна сировина високої якості і відібрана після ретельного дослідження. Нашими постачальниками є відомі і солідні компанії в цій галузі. Маємо постійну співпрацю, протягом багатьох років з великими промисловими будівельними компаніями в Греції, ГЕС, Грецької нафтовою компанією, місцевим самоврядуванням та ін.

Компанія Stancolac успішно експортує свою продукцію на ринках Балканських країн (Румунія, Болгарія, Албанія, FYROM, Сербія і ін.) та країн Східної Європи (Грузія, Україна і Казахстан), країн Центральної Європи, Австрії та Кіпру. Великий асортимент наших продуктів, їх технічна характеристика та висока якість разом з організованою мережею продажів і швидкого обслуговування клієнтів сприяють сходженню компанії Stancolac як на Грецькому, так і на Всесвітньому ринку.

Наша Компанія сертифікована в 2004 році за міжнародними стандартами ISQ 9001/2000 Система менеджменту якості, яка гарантує чудову ефективність роботи компанії на всіх етапах роботи від розробки, виробництва, розподілу до обслуговування клієнтів. У Stancolac поважаємо потреби і вимоги наших клієнтів і доводимо якістю сертифікованої продукції.

Промислова компанія фарб Stancolac виробляє наступні категорії фарб:

Багаторычна довіра наших клієнтів через виконання їх вимог і очікувань є основним принципом компанії

Працює на OpenCart
Greek paint in Ukraine © 2024